Reprode tellimine
14905
page-template-default,page,page-id-14905,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Reprode tellimine

Personaalsed kingitused

.

TÄIDA OMA SEINAD KAUNITE EMOTSIOONIDEGA

.

Tee talle üllatus. Kingi seekord midagi äärmiselt meeldejäävat ja armast. Vali mõni Teie ühine hetk, unistuste kunstiteos või hoopiski midagi ekstravagantsemat. Ning meie teeme sellest südant liigutava kunstiteose.

.

Telli presonaalne kunstiteos. Selleks edasta meile oma fail, me vaatame selle üle ja teeme vajadusel korrektuurid. Parandame valgustuse. Korrigeerime kontrasti või muid fotoparandusi. Ning trükime teose puuvillasele lõunedile.

.

Teose valmistamisel kasutame Epson 9800 Stylus pro spetsiaalset printerit, mis garanteerib tänu 8-tindi trükitehnoloogiale täpse ja kvaliteetse trüki. Toodete trükkimisel kasutame alati parimaid materjale, puuvillast lõuendit kui originaalseid pigmentvärve. Mis tagavad toodete tuhmumiskindluse enam kui 200 aastaks. Kõik tööd varustatakse korraliku riputussüsteemi või riputustrossiga.

.

Suuremate failide puhul palun kasutage: https://wetransfer.com/ ja saatke link info@arthaus.ee